Merhaba Ziyaretçi

Pathfinder Society İzmir'e mi geliyor?

Kule Sakinleri Rol Yapma ve Strateji Oyunları Derneği, İzmir'de ortak hobiye sahip kişiler tarafından kurulmuş bir oyun topluluğudur. Topluluk odamızda Rol yapma oyunlarının(FRP) yanı sıra Warhammer 40K, Warhammer Fantasy Battles, Flames of War, Infinity, Gothic, Battletech gibi Masaüstü Strateji oyunları da oynanmaktadır.

Her ay masaüstü oyun günleri düzenlenmekte, Magic the Gathering ve Masaüstü Savaş Oyunları Turnuvası yapılmaktadır. Odamızı ziyaret ederek her ay yaklaşık 60 kişinin katıldığı bu organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

Bu web sayfasının temel amacı, Kule Sakinleri arasındaki iletişimi en genel yoldan sağlamaktır. Forum'un Çöpçatan kısmında, mekanın ziyarete açık olma durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bütün etkinliklerimiz forumumuzun Duyurular kısmında bulunmaktadır.

Her yıl İzmirCON organizasyonunda Kule Sakinleri üyeleri etkinliğe katkıda bulunurlar. Bunun dışında 2011'de ilki düzenlenen Türkiye çapında bir Warhammer turnuvasını Kule Sakinleri organize etmiştir.

An itibariyle kendi mekanımızda Türkiye Savaş Oyunları Topluluğu ve Pathfinder Society TR etkinlikleri düzenliyoruz.

Yıllık ortalama 30 civarı 15+ kişi katılımlı etkinlik düzenlenen Kule Sakinleri'nde ayrıca İzmir'deki Magic pre-release turnuvaları yapılmaktadır. Son olarak minyatür oyunları konusunda konusunda, olabildiğince düzenli lig, campaign, vb. etkinlik oluşturulmaktadır.

Düzenli olarak; Yaptığımız ve yapmayı planladığımız etkinliklerle ilgili bir bülten çıkartıyoruz. Bu bültenler topluluğumuz hakkında fikir verebilir. Buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer bu oyunlarla ilgileniyor veya merak ediyorsanız, topluluğumuza katılın. Yeni katılımcı görmekten her zaman mutlu oluruz.